+380979867933 fabrykait7@gmail.com

Перш ніж розпочинати панікувати зі словами все втрачено ми мусимо переконатися, що важливі для нас файли видалені. У деяких випадках файли можуть бути переміщені у інші папки. Для того щоб переконатися, що файли були дійсно видалені ми використовуємо пошук на своєму комп’ютері через клавішу Пуск. У спеціальне пошукове вікно ми вводимо назву потрібного нам файлу і натискаємо на кнопку пошуку. Якщо при такій маніпуляції файл не знайдено ми беремося пробувати самостійно відновити наші документи.

Відновлення файлу з корзини

Найпростішим та найлегшим способом відновлення файлів — є відновлення файлів зі смітника. Так, як по суті ваші файли нікуди не зникли і залишаються на вашому комп’ютері у вільному доступі.

Для того щоб відновити файл з корзини Вам потрібно лише знайти його у корзині, виділити клацнувши правою кнопкою миші по файлу та обрати пункт меню Відновити.

Відновлення файлу за допомогою спеціальних програм

Спеціальні програми для відновлення спрацьовують лише тоді коли Ваші втрачені дані не були перезаписаним а також,  якщо ви не використовували спеціальні програми для очищення комп’ютера від різного сміття. Нижче ми перерахували безкоштовні програми з посиланням на завантаження,  якими ви легко зможете скористатись для отримання Ваших втрачених даних:

 

Порада. Для того щоб програма працювала коректно потрібно відкрити її від адміністратора. Для того нам потрібно натиснути праву кнопку мишки на ярлику, вже встановленої програми, та у пункті меню обрати запуск від адміністратора.

Якщо все ж таки Вам не вдалось відтворити файли після наших рекомендацій – не засмучуйтесь! На сьогоднішній день існує безліч компаній та сервісних центрів які допоможуть вам вирішити це питання. Головне звертайтесь за допомогою до перевірених фахівців, щоб ваша конфіденційна інформація не була розголошеною.


Якщо вам важливо вміти використовувати свій комп”ютер з користю – приходьте до нас на курси від ФАБРИКА ІТ

Деталі про наші програми шукайте в розділі КУРСИ