+380979867933 fabrykait7@gmail.com

Через декілька років віртуальна реальність буде охоплювати не лише відеоігри та кіноіндустрію – вона стане однією із основних фішок у роботі для багатьох галузей. Ми підготували для вас список галузей які вже сьогодні застосовують дану технологію у своїй роботі.

 

Охорона здоров’я

 

Особливість віртуальної реальності в тому, що вона може переконати наш мозок повірити у те, що не є дійсністю.  Ось цим і скористалися вчені у галузі медицини і вже декілька років практикують віртуальну реальність як боротьбу з різними фобіями людини. Десятки досліджень показали, що віртуальна реальність може допомогти людям подолати їхні страхи перед висотами, павуками, бурями, публічними виступами і тп…

 

Освіта

 

Застосування VR в освіті допоможе майбутнім студентам стати першокласними спеціалістами не виходячи з аудиторії університету. Майбутні хірурги будуть навчатися  проводити операції у віртуальній реальності (звісно такий метод буде застосовуватись лише початківцями, операція на людині чи тварині, не замінить ніяка симуляція). Крім медицини віртуальна реальність дозволить технікам, технологам, інженерам, космонавтам, пілотам  та іншим професіям засвоїти фах значно швидше і отримати більше практичних навичок.

 

Збройні сили

 

Як не дивно але до практичних бойових задань буде додаватись ще й  віртуальна підготовка. Всі види військ будуть з часом застосовувати цей метод. Адже він допомагає занурити ще не підготовленого новобранця у справжні віртуальні бойові дії у  якій військовий навчиться контролювати свої емоції та пристосуватись до відповідної ситуації.

 

Туризм
Віртуальні тури

 

Ооо…. Це ще одни шикарний метод пошуку пригод на свою п’яту точку не виходячи з турагенства або дому.  За допомогою VR ми будемо зустрічати сонце у Парижі, а вже через секунду сходити на Еверест. Звісно ніяка симуляція не замінить справжні подорожі але значно  полегшить роботу туроператорам. До речі у грудні 2016 року  компанія Destination British Columbia (компанія яка займається рекламою туризму) запустила  The Wild Within в якій можна за допомогою віртуальної реальності покататися на човні та піти у гори.

 

Нерухомість

 

У цій ділянці більш-менш зрозуміло як буде застосовуватись VR. Але ми не можемо дозволити собі не написати про це.  Дуже часто купуючи собі квартиру чи вибираючи її під оренду ви відвідуєте її особисто. Це дуже незручно адже займає багато часу особливо якщо квартири знаходяться по різні боки міста. VR – це значно спрощує! Перебуваючи у себе вдома ми будемо мати можливість відвідати по-декілька квартир за лічені хвилини та обирати собі саме ту — найкращу. Ще однією досить привабливою функцією у будівництві стане 3D візуалізація об’єктів, які знаходяться на стадії проектування. Можна буде опинитись у середині і вже починати робити віртуальний ремонт підбираючи відповідний колір стін, розставляти меблі і насолоджуватись тим як змінюється ваш майбутній дизайн.

 

Телебачення

Багато хто вже сьогодні пророкує зникнення ефірного телебачення.  Натомість на заміну йому прийдуть інтернет телебачення. Які зміни будуть чекати на цей напрямок невідомо, але трансформуватися йому все ж таки доведеться. Однією з функцій таких трансформацій буде віртуальна реальність де ви зможете відвідати студію свого улюбленого телешоу у ролі глядача або побувати на концерті свого улюбленого  виконавця чи групи, одягнувши лише гарнітуру.

 

Торгівля

 

Напевне кожен з нас зробив хоч одну покупку в інтернеті. Купівля через інтернет економить не тільки час а й кошти. Але все ж таки у таких покупках є ризик а саме одяг який ми замовляли і він нам не підійшов. На жаль зараз ми не можемо його приміряти на себе але вже у недалекому майбутньому ця проблема вирішиться за допомогою VR.

 

Підбір персоналу

 

Lloyds Banking Group (один з найбільших британських банків) у 2017 році запровадила тестування своїх майбутній працівників за допомогою  VR. Вони занурюють потенційних кандидатів у різні нестандартні ситуації і оцінюють їхню роботу у тій чи іншій ситуації.

 

Розваги

 

І на десерт ми приготували відеоігри. Саме так багато-хто дізнався про існування такої фантастичної, на перший погляд, неможливої віртуальної реальності. На даний час саме ця сфера розвивається найстрімкіше. Адже поринути у фантастичний і необмежений світ гри бажає майже кожен геймер. Для тих, хто хоче поринути у майбутнє, компанія PlayStation презентувала продукт для віртуальних ігор під назвою PlayStation VR, що дозволяє нам бути самим персонажем, а не керувати лише джойстиком.

 

Зробити перші кроки в майбутнє можна вже сьогодня! ФАБРИКА ІТ – пропонує ряд курсів для дітей та дорослих, які націлнені підготували нових спеціалістів в новітніх галузях.

Переглянути доступні курси у ФАБРИКА ІТ можна тут

 

Для написання статті використовувались такі джерела як:

LBG Digital‏  твітер сторінка

VIRTUALSPEECH (інтернет сторінка компанії)

www.playstation.com/uk-ua/explore/playstation-vr/ (офіційна сторінка плейстейшин)

wegame.com.ua (офіційна сторінка міжнародного фестивалю інтеактивних розваг у Києві)

www.autodesk.com (офіційний сайт по створення архітектурної реалізації)

https://www.destinationbc.ca (офіційна сторінка компанії)