+380979867933 fabrykait7@gmail.com

YouTubeЯк повідомляє статистика, YouTube – третя найбільш відвідувана платформа в Інтернеті і друга в Україні, а це означає, що ви, напевно, відвідували цю сторінку неодноразово. Ці поради та підказки допоможуть зробити ваш досвід більш приємним та, якщо це потрібно, продуктивним.

Комбінації клавіш YouTube

У YouTube є кілька комбінацій клавіш, які можна використовувати під час перегляду відео. Комбінації клавіш, такі як натискання пробілу для відтворення та паузи або використання клавіш зі стрілками для швидкого перемотування вперед та назад, можуть мати великі відмінності під час роботи на YouTube.

Поділіться відео з будь-якого моменту

Не всі хочуть дивитися повне відео. Тепер ви можете ділитися відео з конкретного місця програвання, яке вам найбільше сподобалося, замість того, щоб ваші друзі або сім’я переглядали повне відео. Для цього перейдіть до потрібного місця та призупиніть відео. Після призупинення натисніть правою кнопкою миші на відео та виберіть ” Копіювати URL-адресу відео з цього часу”, а потім скопіюйте створене посилання.

Крім того, ви можете вручну додати час, додавши “# t = XXmXXs” в кінці URL-адреси, де XXm – це хвилини, а XX – це секунди у відео, яке ви хочете запустити. 

Наприклад:https://www.youtube.com/watch?v=KnHo85INa6o

стане

щоб поширити відео з відео на 33 секунди. 

Якщо ви хочете поширити відео наприклад з 4 хвилини та 20 секунд, потрібно додати # t4m20s до кінця URL-адреси. Як альтернатива, ви можете використовувати лише секунди, тобто 4 * 60 (секунди в хвилину) = 240 + 20 = 260 секунд відповідають 4 хвилинам і 20 секундам у відео.

Дізнайтеся, що популярно на YouTube

YouTube може стати чудовим місцем для пошуку найпопулярніших відеозаписів, через його популярність. Відвідайте Популярне на YouTube, щоб знайти найновіші популярні відеоролики, нещодавно випущені музичні кліпи, найкращі милі влоги, останні фішки, події та багато іншого.

Додайте відео, щоб переглянути пізніше

Переглянути пізнішеІноді у вас просто немає часу, щоб подивитися відео або, можливо, ви просто не хочете переглядати годину довгого відео на цей раз. У нижньому правому куті кожного відео є кнопка “Переглянути пізніше”, яка додасть відео до вашого списку перегляду пізніше. 

Коли ви будете готові переглянути відео або якщо ви зберегли відео, щоб поділитися з кимось ще, ви можете знайти це відео у своєму списку відтворення пізніше .

Порада та бонус. Кожна з ескізів відео на YouTube також показує піктограму “Переглянути пізніше”, натискаючи на ескіз відео.

Скористайтеся фільтрами пошуку

Зазвичай YouTube робить чудову роботу, яка дає вам результати пошуку, але не завжди ідеально. Використовуйте всі свої фільтри пошуку, натиснувши кнопку “Фільтри”, щоб отримати список, як показано нижче. Введіть пошуковий запит і натисніть на значок лупи. Під пошуковим рядком з’явиться кнопка Фільтри. Натисніть на неї і виберіть потрібні параметри. У списку фільтрів ви можете уточнити пошуки, коли відео було завантажено , довжина відео, кількість переглядів і такі функції, як HD (висока чіткість) та 3D.

Переглядайте прямі трансляції на YouTube

YouTube має не тільки попередньо записані відео, але також існує функція YouTube Live , яка допомагає переглядати прямі трансляції, спортивні події, новини, ігри, музику, освіту та багато іншого.

Повністю використовуйте інструменти YouTube

Не багато хто знає, що у YouTube також є кілька корисних інструментів YouTube, які можуть надзвичайно допомогти при створенні нового вмісту. Наприклад, редактор YouTube дозволяє редагувати завантажені відео, проводити прямі трансляції, пропонувати глядачам інші свої відео, додавати субтитри, клікабельні кнопки на відео, редагувати звук та багато іншого. Інші інструменти включають вподобання YouTube, підписи, аудіо-бібліотеку та аналітику YouTube.

Обхід регіональних обмежень та інших блоків

Деякі відео можуть мати обмеження, що перешкоджають їх відтворення на певному пристрої, відтворення в певному регіоні або інші обмеження, які перешкоджають відтворенню відео. Ви можете обійти деякі з цих обмежень, змінюючи спосіб введення URL-адреси в адресний рядок.

Наприклад, скопіюйте ідентифікатор відео (показаний червоним кольором) у URL-адресі.

https://www.youtube.com/watch/?v= KnHo85INa6o

Після того, як ідентифікатор відео було скопійовано, видаліть все після .com / і додайте “v / <id>”, де ідентифіковано те, що було скопійовано раніше. Після цього ваша URL-адреса має нагадувати приклад, наведений нижче.

https://www.youtube.com/ v / KnHo85INa6o

Завантаження цієї URL-адреси відкриває відео в повноекранному режимі, але через те, як його завантажують, багато із обмежень на відео, які можуть бути на YouTube, ігноруються.

 

Надіємося, вам була корисною дана стаття. Якщо Ви хочете навчитися керувати своїм каналом на YouTube – долучайтеся до нашого курсу “ФАБРИКА МЕДІА