+380979867933 fabrykait7@gmail.com

Нижче наводиться перелік наших 10 найкращих порад для популярного сайту соціальних мереж Facebook.

Сховати користувачів, ігри, опитування тощо.

Це часто дратує, коли ви бачите деякі дописи користувачів, запрошення до ігор, опитування тощо. Якщо ви натиснете кнопку праворуч від публікації та виберете “Приховати допис”, як показано нижче, можна сховати будь-яку публікацію. Після натискання кнопки ви зможете сховати дописи цього користувача або, у разі застосування програми Facebook, сховати вибраний профіль від будь-якого показу у вашій стрічці новин.

Хоча Facebook не дає вам можливості сховати друзів, запити про друзів або різні сповіщення, їх можна приховати за допомогою надбудов браузера. Якщо ви використовуєте Mozilla Firefox, Chrome, Opera або Safari, ми пропонуємо встановити додаток Facebook Purity .

Оновіть налаштування конфіденційності

Натисніть « Обліковий запис» у верхньому правому куті вікна Facebook, а потім натисніть «Журнал активності – Налаштування життєпису», щоб налаштувати, хто може бачити, що у вашому профілі Facebook. Ми настійно рекомендуємо пройти всі налаштування конфіденційності, щоб підтвердити вашу конфіденційність належним чином захищена.

Все, що не встановлено лише для друзів або друзів друзів, може бачити кожен, хто шукає в Інтернеті. Нижче наведено кілька речей, які ми рекомендуємо увімкнути для більшості користувачів.

  1. У розділі Конфіденційність у пункті «Ви хочете, щоб пошукові системи за межами Facebook видавали посилання на ваш профіль?», вибираємо ні. Це регулювання налаштувань забороняє користувачам знаходити свій обліковий запис і зображення профілю в результатах пошуку, таких як Google.

Використовуйте верхню панель Facebook для навігації

Знання того, як належним чином здійснюватися переміщення, є життєво важливим, якщо ви хочете отримати максимум від Facebook. Нижче наведено короткий опис кожного з доступних параметрів у верхній панелі, як показано вище.

1. Домашня сторінка (логотип Facebook) – Натискання цього логотипу приведе вас до вашої стіни (Feed News), яка показує всі останні дописи друзів.

2. Запит друзів. Якщо запити друзів чекають на підтвердження, цей значок показує сповіщення про те, скільки друзів чекають схвалення. Цей значок також можна натиснути, коли ви хочете переглянути будь-які рекомендації друзів або шукати друзів на Facebook.

3. Повідомлення – цей розділ дозволяє надсилати та отримувати приватні повідомлення між одним або декількома друзями “.

4. Сповіщення. Кожного разу, коли друг або додаток Facebook створює нову публікацію, у вас буде повідомлено в цьому розділі. Натискання цього значка показує всі останні сповіщення. Щоб змінити сповіщення, включаючи будь-які програми або ігри в Facebook, натисніть посилання “Переглянути всі сповіщення” внизу, а потім позначте або зніміть прапорець, до якого ви хочете отримувати сповіщення.

5. Пошук – Нарешті, поле пошуку в Facebook може стати потужним інструментом, який можна використовувати для швидкого пошуку будь-яких поточних друзів або людей на Facebook. Також пошуки таких термінів, як назва компанії, продукт, спортивна команда, музична група тощо, знайдуть сторінки фанатів та групи, які можуть бути об’єднані.

Змінити сповіщення вашого облікового запису

Зберігайте електронну пошту та ваш мобільний телефон чистим, оновлюючи чи скасовуючи сповіщення Facebook, або дотримуючись нової версії, додавши нові сповіщення. Сповіщення Facebook можна додати та видалити, натиснувши посилання ” Обліковий запис ” у верхньому правому куті, потім ” Налаштування облікового запису” , а потім – вкладку ” Сповіщення” .

Найпопулярніші новини та останні новини

За замовчуванням Facebook відображає вашу стенографічну публікацію у форматі News, тобто відображає лише повідомлення, які, на його думку, найбільш актуальні для вас. Ці результати базуються на вашій минулій взаємодії з друзями. Якщо ви хочете бачити, кожен пост, зроблений вашими друзями, не прихований, натисніть кнопку Найновіші у верхньому правому куті вашого інформаційного каналу, як показано на прикладі картинки вище.

Якщо ви хочете налаштувати покажчика вручну, натисніть на ” Змінити налаштування”.

Перегляньте друзів середньої школи

Якщо ви додали у свій профіль Середню школу чи попередні місця роботи, швидко перегляньте всіх однокласників і співробітників на Facebook, натиснувши посилання на вкладці « Інформація » під своїм профілем.

Швидко змінюйте зображення профілю

Зображення вашого профілю можна змінити, відвідавши свій профіль, наведіть курсор миші на профіль і натисніть посилання Змінити зображення у нижній частині фотографії Вашого профіля.

Не публікуйте особисті дані на стінах друга в коментарях

Коли ви робите повідомлення на стіні друга або в будь-якому з їхніх коментарів, зрозумійте, що будь-який з їхніх друзів зможе побачити цей пост. Якщо ви хочете щось залишатися лише між вами та другом, надішліть їм повідомлення Facebook.

Пропозиції та випадкові запрошення друзів

Коли ви отримаєте більше друзів на Facebook, він почне створювати друзів, групи та пропозиції фанатів. Це пропозиції, зроблені Facebook, а не Вашими друзями. Якщо це не те, що вас цікавить, їх можна ігнорувати.

Те саме правило може застосовуватися до людей, які, можливо, хочуть бути вашим другом, якого ви не знаєте. Якщо ви не знаєте когось, не приймайте його запрошення. Коли хтось стане вашим другом, він матиме доступ до будь-якої інформації, яку можуть переглядати ваші друзі.

Позначте своїх друзів на Facebook у своїх фотографіях

Завжди перевіряйте, чи ви позначаєте когось з ваших друзів на Facebook, що знаходяться на фотографіях, які ви завантажуєте. Тим не менш, ніколи не помічайте когось, хто не знаходиться на зображенні. Коли хтось позначається на фотографії, це зображення автоматично додаватиметься до профілю цієї особи, і це чудовий спосіб поділитися фотографіями з усіма друзями.

Використовуйте свої профілі на Facebook розумно і з користю! Пам”ятайте про безпеку в інтернеті і користуйтеся можливостями вільно спілкуватися з цілим світом!


Якщо Ви хочете використовувати Ваш комп”ютер на повну – приходьте до нас на курси від ФАБРИКА ІТ, та вчіться застосовувати новітні технології вже сьогодні.