+380979867933 fabrykait7@gmail.com

«Зависання» комп’ютера може спричинити будь-що від програмного забезпечення до поточного ремонту.  Але перед тим як звертатися в сервісний центр по допомогу, ми можемо спробувати самостійно знайти ці несправності та  виправити їх.

Перезавантаження

Найперше нам потрібно перезавантажити наш комп’ютер, звісно якщо ви цього не зробили раніше.

Не закриті програми

Надзвичайно часто наш комп’ютер починає «зависати» відразу після його ввімкнення. Пояснення цьому може бути те, що зазвичай, разом з його ввімкненням завантажуються інші фонові програми. Наприклад, це може бути, всім відома програма Торент, яка автоматично вмикається та починає роздавати пакети інформації всім хто їх запитує. Також це може бути наш антивірус який сканує наш комп’ютер на віруси.

Порада: Для того щоб дізнатися які програми працюють на нашому комп’ютері ми відкриваємо Диспетчер задач натиснувши  Ctrl +  Esc

Якщо ви виявили, що під час «зависання» працює антивірус — дайте йому зробити свою роботу. Після чого можна вже без проблем користуватись своєю машиною.

Тимчасові файли

Тимчасовий файл — це той файл, який тимчасово зберігає інформацію під час створення файлу.

Часто буває так, що ці самі файли накопичуються і наш комп’ютер починає повільніше працювати. Для того щоб видалити непотрібні нам файли ми рекомендуємо скористатись програмою Disk Cleanup.

Переповнений жорсткий диск

Обов’язково перевірте чи є в пам’яті комп’ютера хоч дрібка вільного місця. Для того щоб ноутбуку було комфортно працювати потрібно залишати щонайменше 200-500 Мб вільного простору.

Порада: Для того щоб переглянути всі властивості своєї машини ми натискаємо кнопку ПУСК і в пошуковому вікні вводимо «msinfo32».

Дефрагментований жорсткий диск

Ще однією причиною підвисання комп’ютера є — пошкоджений жорсткий диск.

Для того, щоб впевнитись, що з жорстким диском все гаразд нам потрібно використати ScanDisk

Порада: Для запуску ScanDisk увійдіть в Пуск в пошуковому вікні введіть ScanDisk, натисніть Enter. У відповідному вікні виберіть потрібний «диск» і починайте сканувати. Такий спосіб перевірки буде працювати лише у Windows 7, Vista, XP і 2000.

Віруси

Навіть, якщо у вас вже є на комп’ютері найновіший на наймодніший антивірус це зовсім не дає повної гарантії безпеки, адже кожен день в інтернет простір завантажуються безліч нових програмних вірусів. Для того щоб дізнатися чи живе у Вашій машині вірус, просто,  оновіть свою антивіруску і після цього зробіть повне сканування комп’ютера.

Апаратні конфлікти

Для того щоб впевнитись, що  дійсно у Вас відбуваються апаратні конфлікти Вам потрібно відкрити менеджер задач.

Порада: Щоб відкрити менеджер задач вам потрібно натиснути комбінацію Windows + X або вибрати Пуск та в пошуку прописати: диспечер устройст.

Перед вами відриється подібне вікно:

Якщо при натисканні на кожний пункт у Вас почнуть відкриватись такі знаки питання — це буде означати, що в цьому пристрої є проблеми які потрібно усунути.

Перегрівається процесор

Ще однією причиною «зависання» може стати  перегрівання процесора. Адже в більшості операційних системах запрограмовано автоматичне зменшення швидкості роботи процесора, щоб той не перегрівався. Щоб дізнатися температуру процесора потрібно завантажити одну із багатьох утиліт.

Перевстановити операційну систему

Якщо нічого вищесказаного не допомогло, тоді, ми пропонуємо перевстановити Windows. Це допоможе позбутися невиявлених  помилок та вірусів. Перевстановлення операційної системи  допоможе нам впевнитись чи підтвердити фізичну несправність комп’ютера.

Якщо ви використали всі наші  поради по усуненню даної проблеми і Вам нічого не допомогло, тоді потрібно звернутись до кваліфікованого фахівця, адже є припущення, що справа може стосуватись й фізичного ремонту комп’ютера.