+380979867933 fabrykait7@gmail.com

ПРО НАС

ПРО ФАБРИКУ ІТ
ОЗНАЙОМИТИСЯ З КУРСАМИ
НАША МІСІЯ

ІДЕЯ ФАБРИКИ ІТ

Багато людей нас запитує чому Винники? це ж як край землі! Але для нас важливо було відкрити наші курси саме тут. Чому? Бо у Винниках ми живемо. Бо щодня ми бачимо сотні здібних дітей, які не мають де здобувати і використовувати свої знання. Тому що цей простір вже давно просить заповнити його чимось креативним і актуальним. Тому що світ змінюється! І наше завдання підготувати молодь до цих змін.

наші спостереження

Більшість людей думає, що ІТ – це суто програмування.

Працюючи в ІТ ділянці вже 5 років, я зауважила, що люди часто асоціюють ІТ суто з програмуванням. Проте в цій сфері є дуже багато інших складових. Наприклад дизайн, відео, анімація, музика, блогінг, YouTube, 3D, навтіь фото також можна спрямувати в ІТ. Тому не бійтеся розвивати свої таланти та таланти своїх дітей. Навіть якщо вони не схильні до точних наук в цій сфері знайдеться дуже багато місця для креативних та творчих!

Христина Дикун, директор ФАБРИКА ІТ у Винниках.

наше бачення

ДІТИ СХИЛЬНІ СПРИЙМАТИ ІНФОРМАЦІЮ ТА ВІДКРИВАТИ НОВІ ГОРИЗОНТИ

Наші програми починають знайомити дітей з ІТ спеціальностями з 8 років.
Ми даємо можливість пірнути в цікаву тему – робототехніка, коли в ігровій формі діти створюють своїх перших рухомих роботів. Тут присутні елементи програмування – діти вчаться розуміти та прописувати програмні алгоритми руху.
Також для початку ми даємо дітям познайомитися з творчими ділянками, такими як створення відео та відео-блогінг, що дає розуміння різносторонності ІТ сфери та відчуття креативу.

Переглянути розклад та програми

В цьому віці діти більш схильні повторювати за викладачем складні завдання. Тому для цієї вікової групи ми впроваджуємо ряд складніших тематичних курсів, які спрямовані показати та дати розуміння процесів, які відбуваються в тій чи іншій ІТ діяльності. Тут присутньо багато практики, а також в кінці курсу діти презентують свої ІТ розробки перед батьками.

Переглянути розкрад та програми

Дана вікова група дітей схильна розуміти процеси та діяти. Тому для цієї вікової групи ми розробили програми, які спрямовані стимулювати самостійний пошук інформації та консультуватися з викладачем на тему – правильно/не правильно, як це можна зробити?/чому цього не вийде зробити, і т.п. Тому після закінчення курсів , діти, даної вікової категорії, розуміють процеси, знають як знайти потрібну інформацію та застосувати її у своїй розробці. По закінченню курсів учні презентують свої ІТ розробки перед батьками.

Переглянути розклад та програми

послання до батьків

нехай діти вирішують!

Дуже часто ми хочемо показати нашим дітям правильний шлях. Так, як ми його бачимо. Проте, наші діти – це вже сформовані особистості, які мають рости в любові та повазі і вчитися приймати рішення самостійно. Тому ми дуже просимо батьків перш за все спілкуватися з дітьми та дати їм можливість обирати свої зацікавлення та розвиватися в тому напрямку, який подобається саме Вашій дитині. 
Можна спрямувати дитину в програмування, але якщо їй душа лежить до музики чи до мистецтва – нічого доброго з цього не вийде. Сьогодні дуже багато спеціалістів, батьки яких величезні гроші вклали в освіту своїх дітей, не працюють за своєю спеціальністю. Тільки та професія, яку любиш, до якої лежить душа – буде приносити свої плоди, і, що найважливіше, – задоволення від життя.

v

відгуки

Що кажуть батьки учнів

Мама Марка

“Мій син дуже закрита дитина. Він мало з ким комунікує, не дуже вміє заводити друзів. Але вже після першого уроку в Христини Дикун – дитина змінилася. Він став веселий, хотів йти на заняття, показував чого він навчився і що він тепер може робити. Це дуже класний досвід не тільки ІТ навчання, але і особистісного розвитку. Дякую. “

Батько Мирослава

Ми довго підбирали курси, щоб дитині було комфортно і щоб реально чого можна було навчитися. Курси Христини Дикун дали нам чудові практичні вміння, за що ми дуже вдячні.

Мама Олени

Ми прийшли на курс YouTube від 0 до 1, бо моя дитина цим захоплюється і хотіла дізнатися як розвивати свій канал. Практичні поради Христини Дикун допомогли створити свій канал, який гарно виглядає і дитина тепер знає як ним керувати і що робити щоб бути успішним відео-блогером.

студентів

Створених проетів

напрямків

років досвіду

Будьмо на за`язку!

Адреса: м. Винники, вул. Винна Гора, 7

Телефон: 063 588 09 49
                      097 986 79 33

Email:  fabrykait7@gmail.com

Заняття: Пн.-Пт.: 15:00 – 21:00
                     Сб.-Нд.: 09:00 – 20:00