+380979867933 fabrykait7@gmail.com

Сьогодення заставляє нас перебудовуватись зі швидкістю світла на новий лад. Якщо ще років 15 тому ми спокійно проводили час пошуком інформації у книжках, газетах та журналах. То вже сьогодні не можемо уявити собі життя  без комп’ютерів, інтернету та електронних грошей.

Ми підготували для Вас вибірку з 5 найперспективніших  ІТ професій майбутнього, які будуть затребувані вже за декілька років. Вам вирішувати, що з цією інформацією робити, проте, поінформований – значить підготовлений! 😉 Не втратьте можливості підтягнути свої навички та скерувати свої сили в правильне русло!

 

  1. Роботи

Так, так. Саме спеціалісти по робототехніці будуть займати першочергове місце у найперспективніших галузях майбутнього. В даний час провідні компанії такі як HONDA зосереджено працюють над створенням екзоскелета для людей які обмежені в русі. Також, роботи все частіше витісняють людську працю. Ось, наприклад : зараз розвивається такий напрямок в медицині як роботизована хірургія, яка буде  робити операції різної складності з найменшими ризиками для людини. На даний час такий метод вже застосовується але має велику кількість недоліків над виправленням яких працюють програмісти та робототехніки. Роботи замінять багато професій, які ще існують сьогодні, і в найближчому майбутньому будуть потрібні спеціалісти, які зможуть розробляти, програмувати та обслуговувати цих роботів.

Навчитися створювати і програмувати роботів Ви можете на курсах Робототехніка від ФАБРИКА ІТ

 

  1. Електронні гроші

Скоріш за все у майбутньому фізичні гроші зникнуть як такі. Але залишаться електронні. Вони значно спрощують механізм оплати покупки чи нарахування зарплати.  При цьому не потрібні будуть великі приміщення та витрати на охорону для зберігання великої кількості готівки. Проте потрібні будуть спеціалісти, які зможуть розробляти, контролювати та відслідковувати маніпуляції з електронними грошима та електронною комерцією. Також будуть потрібні розробники різної складності додатків для бізнесу та приватного користування, які будуть допомагати зберігати, облікувати та керувати своїми електронними фінансами.

 

  1. Кібербезпека

В майбутньому за спеціалістів даної галузі будуть розгорятись справжні баталії. Все частіше у різних країнах світу відбуваються різномасштабні кібератаки до яких більшість не готова зовсім. А вже через декілька років  всі зіштовхнуться з проблемою кібербезпеки. І неважливо чи це будуть прості споживачі чи великі бізнес гіганти. Працівники, які зможуть охороняти он-лайн ресурси та особисті дані від зловмисників – зможуть реалізуватися та побудувати чудову кар”єру.

 

  1. Збір даних

Ще одна галузь яка є і буде необхідною у майбутньому. Адже, «Той, хто володіє інформацією, той володіє світом». Збір даних може включати не лише особисту інформацію а й інформацію по кількості споживання харчів для населення або загальну кількість відходів які викидаються у атмосферу ітп… Насправді збір та збереження даних були завжди актуальними але з великим стрибком технологій цей процес значно полегшив завдання з пошуком та зберіганням інформації.

Навчитися програмувати можна на курсах “Основи програмування” від ФАБРИКА ІТ

 

  1. Альтернативна реальність

Розвиваються не тільки технології але і розваги. Вже зараз ми захоплюємося неймовірними пригодами у віртуальній реальності, а складність і реалістичність таких розваг буде розвиватися і удовконалюватися. Тому будуть потріні і спеціалісти, які зможуть розробляти наповнення, створювати гаджети та керувати віртуальною реальністю. Навчитися створювати відео-ігри можна на курсах “Створення відео-ігор” від ФАБРИКА ІТ

 

Величезний контраст між тим, що людина виконувала на роботі спершу та якими новими вміннями й навичками їй треба буде опанувати, можливо, призведе до того, що нові вакансії (дизайнер віртуальних світів, наприклад) для більшості людей стануть недоступні. Так, зрозуміти й осилити нові вимоги буде не під силу ні таксистам, ні продавцям, ні навіть нинішнім освіченим юристам і вчителям з їх значним стажем.

Сьогодні складно уявити світ, у якому усі звичні для нас знання й навички неактуальні. Наприклад, у майбутньому, можливо, зовсім не знадобиться вміння писати від руки. Згадайте, скільки разів за останній час ви брали ручку до рук. Отож.

А синхронний комп’ютерний переклад зніме необхідність вивчення іноземних мов. І це чудова новина для тих, хто не вважає себе поліглотом.

 

Загалом, очевидно, що майбутнє готує багато відкриттів і можливостей, які сьогодні навіть складно собі уявити.

Тому чим швидше ви будете здобувати нові актуальні навики і знання, тим цікавішим та наповненішим буде Ваше майбутнє.

 

Почати свій шлях в майбутнє ви можете у ФАБРИКА ІТ – здобудьте основи комп”ютерних вмінь і навиків.