+380979867933 fabrykait7@gmail.com

АНГЛІЙСЬКА МОВА ДЛЯ ДОРОСОИХ

ПОЧАТКОВИЙ РІВЕНЬ

Курс розрахований для дорослих людей (18+) з початковим рівнем володіння англійською. Наші заняття включатимуть в себе тренування усіх необхідних мовних навичок, покращення рівня володіння базової лексики та граматики, проте навчання вільній розмовній англійській та процесу комунікації в цілому є ключовим завданням даного курсу.

Опис курсу

Навчання проводиться за курсом SpeakOut Beginer –

Курс загальної англійської мови Speakout для вузів і курсів англійської мови, розроблений на основі автентичних матеріалів з програм BBC. 120-150 академічних годин в курсі.

Цікавий, актуальний курс для молоді та дорослих дозволить максимально наблизити процес вивчення англійської мови до сучасних реалій. Підручник містить DVD з фрагментами програм ВВС, що охоплюють теми: спорт, подорожі, навколишнє середовище.
Language Bank з поясненнями граматичних структур і вправами.
Photo Bank для початкових рівнів і Vocabulary Bank для високих рівнів для повторення слів і розширення словникового запасу.
Робочий зошит (Workbook) з аудіо-диском містить додаткові вправи до кожного розділу.

Надія Лоза

Викладач

Практикуючий журналіст, копірайтер , 14 років досвіду роботи. 6 років – на посаді редактора львівської редакції всеукраїнських видань «Газета по-українськи», журнал «Країна», сайт «Gazeta.ua».

Ціна курсу - 750 грн.міс.

Програма розрахована на 120 годин навчання.

Заняття відбуваються  в понеділок і четвер о 20:00 – 21:00.

Способи оплати

1. Оплата через термінал в приміщення ФАБРИКА ІТ 2. Оплата через QR kod 3. Оплата через виставлений рахунок.

Готові починати?

Зв”яжіться з нами та дізнайтеся всі деталі!