+380979867933 fabrykait7@gmail.com

YouTubeКомбінації клавіш – один з дуже зручних застосунків для роботи на компютері та з декстопними програмами. Проте існує і багато онлайнових програм, таких як YouTube, які також містять комбінації клавіш, які можна використовувати. Нижче наведено список ключових дій, які ви можете використовувати на клавіатурі, щоб керувати відео YouTube.

Примітка . Відео та вікно YouTube повинні бути активними. Якщо ці ключі не працюють, натисніть відео, щоб переконатися, що воно вибране. Перемикання між вікнами, зміна вкладок у вашому браузері або виконання інших дій, таких як коментар, вимикає відео.

Відтворення та призупинення відео

Натисніть пробіл або клавішу ” k ” на клавіатурі, щоб відтворити відео та призупинити його.

Порада: Якщо утримувати будь-яку з цих клавіш, відео також відтворюється у повільному режимі.

Перейти до початку відео

Натискаючи клавішу 0 (нуль) на клавіатурі, ви перейдете до початку відео. Клавіша home також працює для стрибків на початок відео.

Перейти до кінця відео або перейти до наступного відео

Натискання клавіші end на клавіатурі призведе до кінця відео. Якщо ви відтворюєте список відтворення, тоді ця дія спровокує перехід до наступного відео у списку відтворення.

Пропустити або стрибати в відео

Швидко перемотати вперед або назад.

Якщо ви хочете перемотати вперед або назад на п’ять секунд, натисніть клавіші зі стрілками вліво або вправо . Якщо вам потрібно стрибати більше, ніж п’ять секунд, утримуйте клавішу Ctrl і натисніть клавішу зі стрілкою для напрямку, в який ви хочете стрибати на десять секунд.

Перейти до розділів відео.

Натискання цифрових клавіш від 1 до 9 шукає (стрибає) до цього відсотка відео. Іншими словами, 1 стрибає до 10% відео, 2 стрибає до 20% відео, 3 стрибає до 30% відео і т. Д.

Зробіть відео повноекранним

Натискання клавіші ” f ” на клавіатурі перемикається між повним екраном і звичайним режимом.

Порада. Натискання клавіші Esc також виходить із повноекранного режиму.

Контролюйте гучність

Натискаючи клавіші зі стрілками вгору або вниз, рівень гучності відео збільшується та зменшується. Якщо ви вимикаєте гучність і продовжуєте утримувати клавішу зі стрілкою вниз, це призведе до вимкнення гучності.

Порада. Натискання клавіші « m » на клавіатурі також призводить до увімкнення та вимкнення гучності.

Надіємося ці поради були корисні для вас і ви зможете скористатися ними при наступному перегляді відео на YouTube.

Якщо ж Ви хочете навчитися працювати з YouTube та розвивати свій канал – завітайте до нас на курс “YouTube від 0 до 1