+380979867933 fabrykait7@gmail.com

Спецкурс “ФАБРКА ТЕХНОЛОГІЙ”

04 Грудня – 28 Травня (щовівторка з 17 до 19:00)

Курс “ФАБРИКА ТЕХНОЛОГІЙ” спрямований на те, щоб показати можливості технологінчних програм: створення відео-ігор, 3D моделювання, Photoshop, створення сайтів.

Цей курс навчить Вас працювати з зображеннями, створювати 3D моделі, працювати з простором, друкувати на 3D принтері, моделювати сценарії в іграх та візуалізовувати свої сценарії, обробляти фотографії, створювати сайти – візитівки на WordPress.

Курс розроблений для дітей від 11 років.

Телефон для реєстрації 097 98 67 933

Курс ФАБРИКА ТЕХНОЛОГІЙ

Ми допоможемо Вам розвинути свої таланти та навчимо працювати з 3D, Photoshop та WordPress. Ви зрозумієте принцип створення відео-ігор в системі KODU та створите свою відео-гру.

ЩО БУДЕ В КУРСІ?

Блок 1. Основи 3D моделювання

Дає можливість вивчити і зрозуміти основні принципи побудови тривимірних обєктів, їх текстурування. Кінцевий продукт –  розроблена та роздрукована власна 3D-модель.

Даний блок триватиме 2 місяці.

Блок 2. Основи Photoshop

Дає базові поняття про роботу з Photoshop. В цьому блоці ми розглянемо панель інструментів програми, навчимося редагувати офтографії, робити фото-постери ті зрозуміємо основні формати файлів та їх використання.

Даний блок триває 1 місяць.

Блок 3. Розробка відео-ігор

Дає базові поняття про створення та запуск ігор. Кінцевий продукт – своя розроблена гра. Kурс побудований на роботі з платформою KODU.

Даний блок триває 2 місяці.

Блок 4. Створення сайту на WordPress

Дає базові поняття про сайтобудування на платвормі WordPress. В цьому блоці ви зрозумієте що таке хост і домен, для чого вони потрібні і де їх взяти. Як створити і завнтажити сайт в мережу, як його офортмити та оптимізувати.

Даний блок триває 1 місяці.

Наші викладачі

Спеціально для ФАБРИКА ІТ ми підібрали викладачів – практиків, які працюють у своїй ділянці і готові ділитися своїми знаннями. Більшість з викладачів проживають у Винниках, тому мають великі сентименти до цього регіону і готові вкладати свої сили і вміння у його розвиток. Кожен з нас береться творити ІТ простір у Виннках з надіями та сподіваннями на краще майбутнє та успіх проекту.

Надія Бринь

Блок “Основи 3D моделювання”

Христина Дикун

Блок “Створення сайті на WordPress”

Костянтин Коломак

Блок “Основи Photoshop”

Ціни та  Реєстрація

Спецкурс “ФАБИКА ТЕХНОЛОГІЙ” починається 4 грудня, заняття проводяться щовівторка з 17:00 до 19:00.

Можна долучатися як на повний курс – 8 місяців,
так і по блоках (2-3 місяці).

Оплата помісячна. Ватрість 1 місяця навчання – 960 ГРН/МІС!

УМОВИ УЧАСТІ ЗА ТЕЛЕФОНОМ: 097 986 79 33