+380979867933 fabrykait7@gmail.com

Спецкурс “ФАБРКА МЕДІА”

03 Грудня – 27 Травня (щопонеділка з 17 до 19:00)

Курс “ФАБРИКА МЕДІА” спрямований на те, щоб показати можливості інтернет медіа ресурсів: створення відео, зйомка і монтаж, YouTube, створення мультфільмів, ведення своїх блогів в соцмережах.

Цей курс навчить Вас збирати інформацію та створювати інформаційний контент, використовувати свої ресурси та комунікувати через інтернет зі світом.

Телефон для реєстрації 097 98 67 933

Курс ФАБРИКА МЕДІА

Ми допоможемо Вам розвинути свої таланти зйомки та монтажу відео, допоможемо зрозуміти принципи візуалізації своїх проектів та навчимо залучати аудиторію з соціальних мереж і привертати увагу до своїх розробок. Ви отримаєте безцінний практичний довід, яким з вами поділяться наші викладачі – практики, розробники своїх унікальнх проектів.

ЩО БУДЕ В КУРСІ?

Блок 1. Зйомка та відео-монтаж

Дає можливість зрозуміти основи відео-зйомки. Кінцевий пародукт – зйомка рекламних роликів, телевізійних сюжетів, короткометражних фільмів та телепередач, відеокліпів та музичних відеороликів, ютуб блогів, ведення домашнього відео архіву.

Даний блок триватиме 2 місяці.

Блок 2. Створення відео-анімації

Дає розуміння професії відео-аніматора. Надзвичайно цікавий та творчий процес створення тематичних  мультфільмів та презентацій, дивовижних і унікальних відео, в яких можуть оживати як звичайні побутові речі, так і вигадані казкові персонажі. Величезний вибір засобів, способів та необмежений політ фантазії допоможе створювати Вам свої унікальні анімаційні відео.

Даний блок триває 2 місяці.

Блок 3. YouTube

Дає базові поняття про професію відео-блогера, практичні знання як працювати зі своїм YouTube каналом. Курс проводить учасника від першого кроку – створення свого каналу – до стратегії розвитку творчої студії відео-блогінгу. Це цікавий і творчий процес, в якому охоплюються такі ділянки як зйомка і монтаж, технічна робота з Інтернет, навик спілкування, театральні навики, режисерські та сценаристські навики.

Даний блок триває 1 місяць.

 

Блок 4. Основи блогерства

Дає базові поняття про професію журналіста-блогера. Блогерство – це в першу чергу вміння знаходити цікавий сюжет та вміти чітко висловити свою думку. Вміння збирати і подавати інформацію в різних форматах та на різних платформах.

Даний блок триває 1 місяць.

Наші викладачі

Спеціально для ФАБРИКА ІТ ми підібрали викладачів – практиків, які працюють у своїй ділянці і готові ділитися своїми знаннями. Більшість з викладачів проживають у Винниках, тому мають великі сентименти до цього регіону і готові вкладати свої сили і вміння у його розвиток. Кожен з нас береться творити ІТ простір у Виннках з надіями та сподіваннями на краще майбутнє та успіх проекту.

Віктор Ольхов

Блок “Основи зйомки та монтажу”

Христина Дикун

Блок “YouTube”, “Відео – анімація”

Христина Старицька

Блок “Основи блогерства”

Ціни та  Реєстрація

Спецкурс “ФАБИКА МЕДІА” починається 3 грудня, заняття проводяться щопонеділка з 17:00 до 19:00.

Можна долучатися як на повний курс – 8 місяців,
так і по блоках (2-3 місяці).

Оплата помісячна. Ватрість 1 місяця навчання – 960 ГРН/МІС!

УМОВИ УЧАСТІ ЗА ТЕЛЕФОНОМ: 097 986 79 33