+380979867933 fabrykait7@gmail.com

АНГЛІЙСЬКА РОЗМОВНА МОВА

Курс розроблений для дітей від 8 років. Дає можливість легко розговоритися англійською мовою, освоїти граматику та лексику на інтуїтивному рівні.
Кінцевий продукт – самопрезентація англійською в стилі TEDEx.

 

Опис курсу

Навчання проводиться за курсом Macmillan Next Move – це новий 6-рівневий (з рівнем Starter) захоплюючий курс для учнів початкової та середньої школи загальноосвітніх шкіл (2-3 години на тиждень), який допомагає учням співвіднести життя світу зі своїми реаліями за допомогою вивчення англійської мови. Через персоналізацію та порівняння діти розвивають міжкультурну свідомість та інтегрують нові знання у свій власний досвід, що сприяє більш швидкому засвоєнню мови.

Характерні особливості курсу

Кожен розділ починається з цікавої, емоційно захоплюючої теми з детальними методичними порадами для вчителя щодо їх використання.
Teacher’sPresentation Kit містить країнознавчі відео сюжети (Culture videos) та надає можливість проектувати сторінки з підручника на інтерактивну дошку.
Кожен урок починається з подорожі до однієї з країн світу.
Різноманітні ідеї для проектних робіт учнів.

Юлія Чорна

Викладач

Магістр міжнародної економіки, social media manager в компанії Stiystil, Фіналіст Climate Launchpad 2017р. (3 місце) в Україні, Представник від України CLIMATE LAUNCHPAD FINALS Lissabon, Cyprus. Досвід приватного викладання 5 років.

Ціна курсу - 750 грн./міс.

Програма розрахована на 8 місяців навчання. При оплаті за 3 місяці – знижка 10%

Способи оплати

1. Оплата через термінал в приміщення ФАБРИКА ІТ 2. Оплата через QR kod
3. Оплата через виставлений рахунок.

Готові починати?

Зв”яжіться з нами та дізнайтеся всі деталі!